Výsledky: Výsledky - Malý Ježov 2013.doc (118784)

 

Fotografie z této výstavy naleznete třeba zde:

https://kagers.rajce.idnes.cz/Malojezovska_vystava_pony_I.rocnik/

 

„ I. MALOJEŽOVSKÁ VÝSTAVA PONY “

VÝSTAVA MINIAPPALOOS, SHETLAND PONY, MINIHORSES A PONY DO KVH 110 CM

Malý Ježov,  8. června 2013

Dobrý den,
dovoluji si Vás  pozvat na I. výstavu pony v novém prostředí, kde ještě výstava koní nikdy nebyla. Výstava je připravena ve spolupráci se sborem dobrovolných hasičů z Malého Ježova, kteří nám poskytli nejen krásné místo, ale i zajištění kompletního servisu občerstvení a ozvučení této akce. Na tento den je vypsána spousta sportovních a výstavních kategorií, takže jsem přesvědčena o tom, že si každý tu svou pro své dítko a koníka zajisté najde. Příjezdová cesta bude značena tak, jako při výstavě pony v Mladé Vožici. Ten, kdo nemá zájem o sportovní soutěže, může opět přijet až na 12h., kdy je předpokládaný začátek výstavy. Katalog budete mít opět všichni předem i se startovními čísly pro lepší časovou orientaci. Pozvání na tuto výstavu přijali posuzovatelé z hřebčína Marah - Jan Frits & Denisa Vegter. Tudíž si myslím, že budou s posouzením spokojeni všichni majitelé jak miniappaloos, minihorses, tak i shetlan pony. Na krásné šerpy a kokardy se můžete opět těšit od paní Brukové - Bruk shetland pony. Výstavní kategorie opět spojovat nebudeme! A krásných pohárů bude opět připraveno dost již od prvních míst v kategoriích.

 
    Po dobu výstavy bude probíhat divácká soutěž "O nejhezčího ponyho diváků". V každém katalogu bude hlasovací lístek, na který si může každý napsat katelogové číslo ponyho, který se mu líbí nejvíce bez ohledu na hodnocení v ringu.

 

Cenu do této kategorie sponzorsky věnují posuzovatelé výstavy z Hřebčína Marah pani Denisa Vegter a pan Jan Frits. Mnohokrát děkujeme !

 

Propozice a přihláška do Ježova - I. vystava pony.doc (60,5 kB)

 

nebo lze přihlášku vyplnit a zaslat on-line přímo zde (dole pod textem):

 

(pokud nechcete do soutěží, tak stačí napsat x. Vždy vypište: jméno a věk jezdce a jméno koně)

 

Občerstvení zajištěno v místě: pivo, nealko, párek v rohlíku, klobásky a selátko na rožni.

 

 

 

Pro děti bude připravena trampolína.

 

! Těšíme se na vaši účast a příjemné setkání !

 

On-line přihláška na výstavu 8. 6. 2013